fbpx

Maahantuonti ja laitekauppa

Maahantuonnissa, laitteiden ja järjestelmien jakelijoina sekä laitekaupassa toimivat jäsenyritykset

Sennheiser Nordic A/S

Yrityksen nimi: Sennheiser Nordic A/S
Yhteyshenkilö: Marko Koski
Postitoimipaikka: Helsinki
Puhelin: +358 931 588710
Sähköposti: finland@sennheisernordic.com
www-osoite: www.sennheisernordic.fi

Robert Bosch Oy

Yrityksen nimi: Robert Bosch Oy / Security Systems
Yhteyshenkilö: Markku Rantanen
Postitoimipaikka: Vantaa
Puhelin: 010 480 80
Sähköposti: markku.rantanen@fi.bosch.com
www-osoite: www.boschsecurity.fi

Pro Audile Oy

Yrityksen nimi: Pro Audile Oy
Yhteyshenkilö: Matti Heinonen
Postitoimipaikka: VANTAA
Matkapuhelin: +358 400 431 605
Sähköposti: matti.heinonen@proaudile.fi
www-osoite: www.proaudile.fi

Noretron Yhtiöt

Yrityksen nimi: Noretron Yhtiöt
Yhteyshenkilö: Jorma Aarnio, Ari Nyyssönen, Timo Kunnas ja Timo Vilmi
Postitoimipaikka: ESPOO
Puhelin: 010 525 8000
Sähköposti: myynti@noretron.fi
www-osoite: www.noretron.fi

Nordic LED Solutions (OEM Finland Oy)

Yrityksen nimi: Nordic LED Solutions (OEM Finland Oy)
Yhteyshenkilö: Anna Wulff
Postitoimipaikka: Turku
Puhelin: +358 207 499 499
Matkapuhelin: +358 50 599 7978
Sähköposti: anna.wulff@oem.fi
www-osoite: http://ledsolutions.fi
Toimiala: LED-näyttöjen ja -tuotteiden maahantuonti ja jälleenmyynti

Kauko Oy

Yrityksen nimi: Kauko Oy
Yhteyshenkilö: Juha Lindqvist
Postitoimipaikka: Helsinki
Puhelin: (09) 5211
Sähköposti: juha.lindqvist@kauko.com
WWW-osoite: www.kauko.com

msonic Oy

Yrityksen nimi: msonic Oy
Toimiala: maahantuonti ja laitekauppa
Yhteyshenkilö: Uli Jetzinger, Tero Hölttä, Janne Koivulahti, Ossi Männikkö, Solja Nieminen, Mika Sopanen, Reima Saarinen, Antti Tuoriniemi
Postitoimipaikka: Vantaa
Puhelin: +358 10 439 8800
Sähköposti: info@msonic.fi
www-osoite: www.msonic.fi

Minor Shop Oy Ltd

Yrityksen nimi: Minor Shop Oy Ltd
Toimiala: Maahantuonti ja laitekauppa sekä turvallisuustarvikkeet
Yhteyshenkilö: Erno Hyvättinen
Postitoimipaikka: Helsinki
Puhelin: +358 50 518 2480
Sähköposti: info@minorshop.fi
www-osoite: www.minorshop.fi

MeloDrama Oy

Yrityksen nimi: MeloDrama Oy
Yhteyshenkilö: Ismo Salonen ja Martti Pohjonen
Postitoimipaikka: Nummela
Puhelin: +358 50 303 8225
Sähköposti: info@melodrama.fi
WWW-osoite: www.melodrama.fi

Lyreco Finland Oy

Yrityksen nimi: Lyreco Finland Oy
Yhteyshenkilö: Risto Wolin
Postitoimipaikka: Vantaa
Puhelin: 010 500 1000
Sähköposti: risto.wolin@lyreco.com
www-osoite: www.lyreco.fi

Luova Tehdas Oy

Yrityksen nimi: Luova Tehdas Oy
Yhteyshenkilö: Teemu Kivisalo
Postitoimipaikka: Seinäjoki
Puhelin: +358 400 316 901
Sähköposti: teemu.kivisalo@luovatehdas.fi
www-osoite: www.luovatehdas.fi

Lafoy Oy Ltd

Yrityksen nimi: Lafoy Oy Ltd
Yhteyshenkilö: Hans Karlsson ja Tommy Varelius
Postitoimipaikka: Helsinki
Matkapuhelin: 044 3555 782
Sähköposti: hans.karlsson@elisanet.fi
www-osoite: www.lafoy.fi

JDR-Rigging Oy Ltd

Yrityksen nimi: JDR-Rigging Oy Ltd
Yhteyshenkilö: Jon Reeves ja Vesa Ahonen
Postitoimipaikka: Helsinki
Puhelin: +358 40 5600 636
Sähköposti: jon@jdr.fi
www-osoite: www.jdr.fi

Ideafix Oy

Yrityksen nimi: Ideafix Oy
Yhteyshenkilö: Juha Järvimaa
Postitoimipaikka: Helsinki
Puhelin: 020 7545 060
Sähköposti: juha.jarvimaa@ideafix.fi
www-osoite: www.ideafix.fi

F-Pro Esitystekniikka

Yrityksen nimi: F-Pro Esitystekniikka
Yhteyshenkilö: Janne Kainulainen, Kari Toppari, Jussi Aalto, Jori Asiakainen, Lauri Vigelius, Petri Kaltala, Harri Tamminen, Sami Ahokas ja Sebastian Lindqvist
Postitoimipaikka: Vantaa
Puhelin: 010 320 7300 (vaihde)
Sähköposti: kari.toppari@f-musiikki.fi
www-osoite: www.f-musiikki.fi

  • Valitse sivu:
  • 1
  • 2
  • 3

Liity jäseneksi

AVITA ry:n jäseneksi voivat päästä tahot/organisaatiot sekä henkilöt, jotka toimivat AV-alalla.

Lue jäsenyydestä ja liity

Tilaa uutiskirje sähköpostiisi

Tilaamalla AV-alan yleisen uutiskirjeen varmistat ajankohtaisien tietojen saatavuuden!

Tilaa uutiskirje